“SİYASET DEĞİL, HİZMET YAPARAK HERKESE DOKUNDUK”

“SİYASET DEĞİL, HİZMET YAPARAK HERKESE DOKUNDUK”

ABONE OL
26 Eylül 2023 14:33
“SİYASET DEĞİL, HİZMET YAPARAK HERKESE DOKUNDUK”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BAĞLAR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU, BELEDİYE YÖNETİMİNDEKİ 4.5 YILI DEĞERLENDİRDİ

Belediye yönetiminde geride kalan 4.5 yılı değerlendiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, daha önce olumsuz görüntülerle gündeme gelen ilçenin çehresini büyük bir hizmet seferberliğiyle değiştirdiklerini dile getirdi. Beyoğlu,”Gönül,sosyal ve hizmet belediyeciliğinde en büyük referansımız olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘belediye başkanları siyaset değil,hizmet yapsın’ talimatına uygun olarak ayrım yapmadan toplumun her kesiminin yaşamına dokunan ilçe tarihinin en büyük hizmetlerini bu süreye sığdırmayı başardık.” dedi.

“HİZMET EDERKEN İNSAN AYRIMI YAPMADIK”
Belediye yönetiminde geride kalan 4.5 yılı değerlendiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,AK Parti kimliği olmasına rağmen bunu yansıtmadan toplumun her kesimine eşit şekilde hizmetler ve icraatlar gerçekleştirerek ilçe tarihinde çok önemli işler başardıklarını söyledi. Başkan Beyoğlu,”Bizim anlayışımıza göre belediye başkanları temsil ettikleri şehirlerin hizmetkarları ve eminleridirler. Göreve geldikten sonra parti ve insan ayırmaksızın herkesle kucaklaşmaya, herkese eşit şekilde hizmet etmeye özen gösterdik. Belediyecilikteki sloganımızda olduğu gibi tevazu, samimiyet ve gayretle belediyecilik yaptık. Eksik olan hizmetleri tamamlamakla yetinmedik, gönül belediyeciliğine ağırlık verdik ve sosyal belediyecilikte tarih yazdık. Bir an olsun halkın arasından çıkmadık, belediyenin kapısını ve imkanlarını sonuna kadar ayrım yapmadan herkese açık tuttuk. ‘O bizdendir, bu bizden değildir’ ayrımını asla yapmadık. Buna rabbim de milletim de şahittir. 450 bin Bağlar’lının tamamına dokunmaya çalıştık, yeri geldiğinde ilçemizin dışındaki insanlarımıza da destek olmaya özen gösterdik.” dedi.

 

“BAĞLAR GELECEĞE UMUTLA BAKAN BİR İLÇE HALİNE GELDİ”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın,”belediye başkanları siyaset değil, hizmet yapsın” yönündeki sözlerine atıfta bulunan Başkan Beyoğlu, bunu talimat olarak kabul ederek 4.5 yılda siyasi konularla değil hizmetle gündeme getirdikleri Bağlar’ın kronik sorunlarını çözüme kavuşturduklarını kaydetti.
Beyoğlu,”Pandemi ve deprem gibi iki büyük felaket geçirdik. Ancak yüzyılda bir yaşanabilecek bu felaketlere ve ilçemizin geri kalmışlığına rağmen halkımızı mağdur etmedik. Bir yandan insanlarımızın yaşamına dokunan sosyal ve gönül belediyeciliğini inşa ettik, diğer yandan vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükselten hizmetlere imza attık. Kırsalda yolu olmayan yer bırakmadık, merkezde asfaltlama ve üst yapı sorunlarını çözdük. Bölgenin en büyük millet bahçesini, ilçemizle özdeşleşen Bağ Evi’ni ve toplamda 12 çok amaçlı park ve sosyal donatı projesini hayata geçirdik. İlçemiz için ilk olan çok amaçlı gençlik merkezi bitmek üzere. Eğitimden giyim ve sosyal yardımlaşmaya kadar her alanda vatandaşlarımızın yanında olduk. Bugün itibarıyla temel sorunlarını çözmüş geleceğe umutla bakan bir Bağlar var. 4.5 yıl önce hedeflediklerimizin üzerine çıktık. Kalan 6 ayda da ilk günkü heyecanla çalışmaya, hizmet etmeye, insanımızın derdine deva bulmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi biz bu millete aşkla bağlıyız.” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.