GGC’DE BOZARSLAN DÖNEMİ

GGC’DE BOZARSLAN DÖNEMİ

ABONE OL
11 Kasım 2023 19:47
GGC’DE BOZARSLAN DÖNEMİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Olağanüstü Kongresi yapıldı. İki listenin yarıştığı seçimde Felat Bozarslan’ın listesi, 123 oy alarak GGC yönetimine seçildi.

GGC Olağanüstü Kongresi; Diyarbakır, Mardin, Batman, Bingöl, Elazığ, Şanlıurfa, Şırnak, Ankara, İzmir, Siirt ve Tunceli’den gelen üye gazetecilerin katılımıyla Sümerpark yerleşkesinde gerçekleşti.

Seçimde iki liste yarıştı. Divan kurulunun oluşmasının ardından mevcut yönetim tarafından faaliyet raporu okundu.

Oybirliği ile Sadık Kaplan başkanlığında oluşturulan divan, okunan faaliyet raporları ve dilek ile temennilerin ardından seçime geçti.

321 üyesi olan cemiyet seçimlerine 247 üye oy kullandı. 4 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Felat Bozarslan 123 oy, Mücahit Ceylan ise 120 oy aldı.

Olağanüstü Kongre’de kullanılan oyların çoğunluğunu alan Felat Bozarslan listesi yönetime seçildi.

Önceki dönem cemiyet başkanları Mehmet Veysi İpek, Naci Sapan, Faruk Balıkçı ile Mücahit Ceylan Felat Bozarslanı tebrik ederek objektiflere poz verdi.

Olağanüstü Kongre’de Felat Bozarslan Başkanlığı’nda seçilen isimler:

*Yönetim Kurulu:* Felat Bozarslan, Firuzan Behlülgil, Mesut Figançiçek, Mehmet Çakan, Aytaç Akhan, Orhan Şener, Gülistan Korban, Aziz Aslan, Hozan Adar.

*Yüksek İstişare Kurulu:* Atilla Korkmaz, Atilla Durak, Adnan Avuka, Barış Uzal, Hatice Kamer, Hüseyin Kaçar, İbrahim Yakut, Muhsin Aslan, Nizamettin İzgi.

*Denetleme Kurulu:* Hüseyin Çiçekçi, Canan Altıntaş, Nurullah Ergün.

*Federasyon Delegeleri:* Felat Bozarslan, Esat Aydın, Hüseyin Çiçekçi, Mehmet Çakan.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.