BAĞLAR BELEDİYESİ’NDEN KESİNTİSİZ HİZMETLER

BAĞLAR BELEDİYESİ’NDEN KESİNTİSİZ HİZMETLER

ABONE OL
6 Aralık 2023 22:37
BAĞLAR BELEDİYESİ’NDEN KESİNTİSİZ HİZMETLER
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bağlar Belediyesi, ilçe merkezi ve kırsalda alt yapı güçlendirme çalışmalarını kesintisiz şekilde sürdürüyor. Üç kırsal mahallede daha yeni yol çalışmaları yaparak  yeni yapıların inşa edildiği bir çok  bölgeyi ulaşıma elverişli hale getiren  Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ,Karahan Mahallesi’ne bağlı Sofu Halil Mezrası’ndaki caminin çevre düzenlemesini de gerçekleştirdi.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin  Beyoğlu,”Kış koşullarına rağmen gerek ilçe merkezinde ve gerekse kırsalda hizmetlerimizi kesintisiz şekilde sürdürüyoruz.” açıklamasını yaptı.

Bağlar Belediyesi, üç kırsal  mahallede alt yapı güçlendirme ve bir merkez mahallede alt yapı yenileme çalışması gerçekleştirdi.

Kırsalda yeni yapıların inşa edildiği bölgelerde yeni yol çalışmaları yapılarak ulaşım için hizmete sunuldu,bir caminin çevre düzenlemesi gerçekleştirildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kırsal Karahan Mahallesi’ne bağlı Kışla Mezrası’nda  5 ayrı noktada yeni yollar kazandırıldı. Bu mahalleye bağlı Sofu Halil Mezrası’nda ise caminin çevre düzenlemesi yapıldı.

Yeni Yollar Ve Bozulan Yolları Onarım Çalışmaları

Buçuktepe Mahallesi’ne bağlı Aşağı Kırlangıç  Mezrası’nda  4 yeni yol çalışması tamamlanarak ulaşım elverişli hale getiren belediye ekipleri, Tellikaya Mezrası’nda da toplam 2.5 kilometre yeni yol çalışması yaptı.

İlçe merkezinde diğer kurumların faaliyetleri sırasında yıpranan ve bozulan kaldırım ve yolların onarımına devam ediliyor. Bağcılar Mahallesi Gökkuşağı bölgesinde bulunan alanda asfalt yapama ve yenileme çalışmaları gerçekleştirildi.

Beyoğlu :”Hizmet Sözümüzü Yerine Getirmeye Devam Ediyoruz”

Devam eden hizmet çalışmalarını değerlendiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,kış koşullarına rağmen gerek ilçe merkezi ve gerekse kırsalda aralıksız bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Beyoğlu,”Ekiplerimiz vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet kazandırmak için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bugüne kadar hizmet için verdiğimiz sözleri tuttuk, bundan sonra da sözlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.